سینما تایم 7 – انیمیشن زوتوپیا

سلام بچه ها توی بخش سینماتایم بهترین فیلم های انگیزشی و روحیه بخش رو براتون گلچین کردم. این فیلم ها بهتون انگیزه بیشتر برای دنبال کردن هدف هاتون میده. آرزو میکنم توی رشته موردعلاقت قبول شی. مهدی شاکریان

Document کپی کردن لینک و ارسال برای دوستان

حیوانات، از خوی وحشی‌گری فاصله گرفته و در شهری، متمدنانه زندگی می‌کنند. جودی، خرگوشی است که می‌خواهد علیرغم جثه کوچکش، پلیس شود. تصمیم جودی مورد قبول هیچکس واقع نمی‌شود، اما او با قاطعیت، به شهر سفر می‌کند تا در دانشکده افسری شرکت کند و در نهایت پلیس شود. جودی همه آزمون‌ها را با موفقیت پشت سر می‌گذارد و در نهایت به‌عنوان پلیس پذیرفته می‌شود، اما به‌خاطر جثه کوچکش، رئیس بوگو، وظیفه پارک‌بانی را به او محول می‌کند. جودی از این تصمیم سرخورده می‌شود اما کارش را به خوبی انجام می‌دهد.

یک روز، جودی با پدر و پسر روباهی مواجه می‌شود که در مغازه بستنی‌فروشی فیل‌ها هستند ولی فیل‌ها به او بستنی نمی‌فروشند، جودی وارد مغازه شد و فیل‌ها را از اینکه می‌داند آ‌ن‌ها بدون خرطوم‌بند بستنی درست می‌کنند، آگاه کرد و گفت در صورتی که به آن روباه‌ها بستنی فروخته شود، این بار چشم‌پوشی می‌کند. جودی، روزی دیگر روباه‌ها را دید و متوجه شد که آن‌ها با خرید و آب کردن بستنی‌ها، بستنی‌های جدیدی درست می‌کنند و به موش‌ها می‌فروشند.

روزی جودی در حال کار، با یک سرقت مواجه می‌شود. او که همیشه منتظر چنین لحظه‌ای بود تا خود را نشان دهد، سارق را تعقیب می‌کند، سارق به سمت شهر موش ها فرار می‌کند. در شهر موش‌ها، سارق دوناتی به سمت جودی پرتاب می‌کند، جودی جاخالی می‌دهد اما دونات به سمت یکی از موش‌ها می‌رود و جودی او را نجات می‌دهد و سارق را دستگیر می‌کند. پس از تحویل دادن سارق به اداره، رئیس بوگو، جودی را بازخواست می‌کند که چرا از حیطه وظایفش خارج شده و به دنبال سارق یک کیف پیاز سرخ، شهر را به هم ریخته. در همین حین، سموری وارد می‌شود که شوهرش ناپدید شده و از پلیس می‌خواهد او را پیدا کند. بوگو می‌گوید که اداره پلیس نیرویی برای پیگیری پرونده ندارد، جودی که آنجا بود، به یکباره می‌گوید پرونده را پیگیری می‌کند. رئیس بوگو عصبانی می‌شود و جودی را تهدید می‌کند که اگر ظرف 48 ساعت به نتیجه نرسد، باید استعفا دهد.

جودی پس از بررسی پرونده متوجه می‌شود سمور گمشده، آخرین بار از بستنی‌های نیک روباه استفاده کرده است. به سراغ او می‌رود و او را مجبور به همکاری می‌‎کند. جودی و نیک پس از تحقیقات متوجه می‌شوند که سمور وحشی شده است و عده‌ای با استفاده از پیاز قرمز، ماده وحشی کننده درست می‌کنند تا حیواناتی که قبلا وحشی بوده‌اند را با فشار از شهر خارج کنند و تقصیرها را به گردن آن‌ها بیاندازند.آن‌ها در این مسیر، با «آقای بزرگ» که موشی ثروتمند و قدرتمند است مواجه می‌شوند که می‌خواست آن‌ها را بکشد اما دخترش، همان موشی بود که جودی جانش را نجات داد، بنابراین تصمیم می‌گیرد به آن‌ها کمک کند. آن‌ها به دنبال دزد پیازهای قرمز می‌روند، با کمک آقای بزرگ کارگاه او را کشف می‌کنند و مواد وحشی‌کننده را برمی‌دارند، در حین حرکت به سمت اداره پلیس، شهردار جدید جلوی آن‌ها را می‌گیرد و آن‌ها متوجه می‌شوند شهردار نیز در پروژه خرابکاری دست داشته است. سرانجام با پشت سر گذاشتن شهردار، جودی و نیک موفق می‎‌شوند.

نکات سرعتی ریاضی کنکور رایگان حل کنکور تیر ۱۴۰۲ خارج رایگان حل کنکور تیر ۱۴۰۲ رایگان حل کنکور دی ۱۴۰۱ رایگان محصولات جامع ارسالی درب منزل خریدنی فصل ۱ - درجه دو و معادلات رایگان محصولات فصل ۱ خریدنی فصل ۲ - تعیین علامت،نامعادله،دامنه رایگان محصولات فصل ۲ خریدنی فصل ۳ - قدرمطلق و جزءصحیح رایگان محصولات فصل ۳ خریدنی فصل ۴ - رسم نمودار،انتقال،صعودی نزولی رایگان محصولات فصل ۴ خریدنی فصل ۵ - تابع وارون،ترکیب و انواع تابع رایگان محصولات فصل ۵ خریدنی فصل ۶ - مثلثات پایه رایگان محصولات فصل ۶ خریدنی فصل ۷ - مثلثات دوازدهم رایگان محصولات فصل ۷ خریدنی فصل ۸ - دنباله و مجموعه ها رایگان محصولات فصل ۸ خریدنی فصل ۹ - آمار رایگان محصولات فصل ۹ خریدنی فصل ۱۰ - حد و پیوستگی رایگان محصولات فصل ۱۰ خریدنی فصل ۱۱ - مشتق رایگان محصولات فصل ۱۱ خریدنی فصل ۱۲ - کاربرد مشتق رایگان محصولات فصل ۱۲ خریدنی فصل ۱۳ - لگاریتم و نمایی رایگان محصولات فصل ۱۳ خریدنی فصل ۱۴ - هندسه تحلیلی رایگان محصولات فصل ۱۴ خریدنی فصل ۱۵ - هندسه دوازدهم رایگان محصولات فصل ۱۵ خریدنی فصل ۱۶ - شمارش رایگان محصولات فصل ۱۶ خریدنی فصل ۱۷ - احتمال رایگان محصولات فصل ۱۷ خریدنی فصل ۱۸ - هندسه یازدهم رایگان محصولات فصل ۱۸ خریدنی نمونه تدریس جمع بندی ۳۰۷۰ رایگان

❤️ سلام دوست خوبم اگه میخوای بصورت رایگان کیف پولتو شارژ کنی و محصولات پولی رو به صورت رایگان دریافت کنی همین الان وقتشه

لابد میگی چجوری؟!👇

✅ جایزه ثبت نام در سایت👇
20هزارتومان

✅ جایزه عضویت دوستت با لینک تو👇
هر نفر 10هزارتومان
دریافت لینک اختصاصی من

✅ جایزه بازدید روزانه از سایت👇
روزی هزارتومان

✅ جایزه ثبت هر کامنت برای محصول👇
هزارتومان

✅ ضمنا اگه هرمحصولی از سایت بخری معادل 10درصد مبلغ پرداختی کیف پولت خودکار شارژ میشه که تا یکماه بعد خرید میتونی از شارژت استفاده کنی!

برای مشاهده کیف پول کلیک کن!

سلام دوست عزیز،
متاسفم فعلا تخفیف نداری 🙁

تخفیف مقداری برای خرید فصلی

50 هزار تومان تخفیف

در دسته محصولات کنکوری

حداقل سفارش 150هزارتومان

کپی کردن کد تخفیف
کپی شده
konkor کپی شده

35 هزار تومان تخفیف

در دسته محصولات تشریحی یازدهم

حداقل سفارش 100هزارتومان

کپی کردن کد تخفیف
کپی شده
yazdahom کپی شده

35 هزار تومان تخفیف

در دسته محصولات تشریحی دهم

حداقل سفارش 100هزارتومان

کپی کردن کد تخفیف
کپی شده
dahom کپی شده

چی میخوای یاد بگیری ؟

دیدگاهتان را بنویسید

سبدخرید

✅ سلام عزیزم ، بخاطر بازدید امروزت از سایت ، کیف پولت ۱۰۰۰ تومان شارژ شد ❤️

برای استفاده از کیف پول حتما باید عضو سایت باشی