سینما تایم 7 – انیمیشن زوتوپیا

سلام بچه ها توی بخش سینماتایم بهترین فیلم های انگیزشی و روحیه بخش رو براتون گلچین کردم. این فیلم ها بهتون انگیزه بیشتر برای دنبال کردن هدف هاتون میده. آرزو میکنم توی رشته موردعلاقت قبول شی. مهدی شاکریان

Document کپی کردن لینک و ارسال برای دوستان

حیوانات، از خوی وحشی‌گری فاصله گرفته و در شهری، متمدنانه زندگی می‌کنند. جودی، خرگوشی است که می‌خواهد علیرغم جثه کوچکش، پلیس شود. تصمیم جودی مورد قبول هیچکس واقع نمی‌شود، اما او با قاطعیت، به شهر سفر می‌کند تا در دانشکده افسری شرکت کند و در نهایت پلیس شود. جودی همه آزمون‌ها را با موفقیت پشت سر می‌گذارد و در نهایت به‌عنوان پلیس پذیرفته می‌شود، اما به‌خاطر جثه کوچکش، رئیس بوگو، وظیفه پارک‌بانی را به او محول می‌کند. جودی از این تصمیم سرخورده می‌شود اما کارش را به خوبی انجام می‌دهد.

یک روز، جودی با پدر و پسر روباهی مواجه می‌شود که در مغازه بستنی‌فروشی فیل‌ها هستند ولی فیل‌ها به او بستنی نمی‌فروشند، جودی وارد مغازه شد و فیل‌ها را از اینکه می‌داند آ‌ن‌ها بدون خرطوم‌بند بستنی درست می‌کنند، آگاه کرد و گفت در صورتی که به آن روباه‌ها بستنی فروخته شود، این بار چشم‌پوشی می‌کند. جودی، روزی دیگر روباه‌ها را دید و متوجه شد که آن‌ها با خرید و آب کردن بستنی‌ها، بستنی‌های جدیدی درست می‌کنند و به موش‌ها می‌فروشند.

روزی جودی در حال کار، با یک سرقت مواجه می‌شود. او که همیشه منتظر چنین لحظه‌ای بود تا خود را نشان دهد، سارق را تعقیب می‌کند، سارق به سمت شهر موش ها فرار می‌کند. در شهر موش‌ها، سارق دوناتی به سمت جودی پرتاب می‌کند، جودی جاخالی می‌دهد اما دونات به سمت یکی از موش‌ها می‌رود و جودی او را نجات می‌دهد و سارق را دستگیر می‌کند. پس از تحویل دادن سارق به اداره، رئیس بوگو، جودی را بازخواست می‌کند که چرا از حیطه وظایفش خارج شده و به دنبال سارق یک کیف پیاز سرخ، شهر را به هم ریخته. در همین حین، سموری وارد می‌شود که شوهرش ناپدید شده و از پلیس می‌خواهد او را پیدا کند. بوگو می‌گوید که اداره پلیس نیرویی برای پیگیری پرونده ندارد، جودی که آنجا بود، به یکباره می‌گوید پرونده را پیگیری می‌کند. رئیس بوگو عصبانی می‌شود و جودی را تهدید می‌کند که اگر ظرف 48 ساعت به نتیجه نرسد، باید استعفا دهد.

جودی پس از بررسی پرونده متوجه می‌شود سمور گمشده، آخرین بار از بستنی‌های نیک روباه استفاده کرده است. به سراغ او می‌رود و او را مجبور به همکاری می‌‎کند. جودی و نیک پس از تحقیقات متوجه می‌شوند که سمور وحشی شده است و عده‌ای با استفاده از پیاز قرمز، ماده وحشی کننده درست می‌کنند تا حیواناتی که قبلا وحشی بوده‌اند را با فشار از شهر خارج کنند و تقصیرها را به گردن آن‌ها بیاندازند.آن‌ها در این مسیر، با «آقای بزرگ» که موشی ثروتمند و قدرتمند است مواجه می‌شوند که می‌خواست آن‌ها را بکشد اما دخترش، همان موشی بود که جودی جانش را نجات داد، بنابراین تصمیم می‌گیرد به آن‌ها کمک کند. آن‌ها به دنبال دزد پیازهای قرمز می‌روند، با کمک آقای بزرگ کارگاه او را کشف می‌کنند و مواد وحشی‌کننده را برمی‌دارند، در حین حرکت به سمت اداره پلیس، شهردار جدید جلوی آن‌ها را می‌گیرد و آن‌ها متوجه می‌شوند شهردار نیز در پروژه خرابکاری دست داشته است. سرانجام با پشت سر گذاشتن شهردار، جودی و نیک موفق می‎‌شوند.

دوره های هدیه ریاضی کنکور رایگان
نکات سرعتی ریاضی کنکور رایگان
فیلم حل آزمون های آزمایشی رایگان
محصولات جامع کنکور خریدنی
حل کنکور تیر ۱۴۰۲ رایگان نمونه تدریس جمع بندی ۳۰۷۰ رایگان فصل ۱ - درجه دو و معادلات رایگان محصولات فصل ۱ خریدنی فصل ۲ - تعیین علامت،نامعادله،دامنه رایگان محصولات فصل ۲ خریدنی فصل ۳ - قدرمطلق و جزءصحیح رایگان محصولات فصل ۳ خریدنی فصل ۴ - رسم نمودار،انتقال،صعودی نزولی رایگان محصولات فصل ۴ خریدنی فصل ۵ - تابع وارون،ترکیب و انواع تابع رایگان محصولات فصل ۵ خریدنی فصل ۶ - مثلثات پایه رایگان محصولات فصل ۶ خریدنی فصل ۷ - مثلثات دوازدهم رایگان محصولات فصل ۷ خریدنی فصل ۸ - دنباله و مجموعه ها رایگان محصولات فصل ۸ خریدنی فصل ۹ - آمار رایگان محصولات فصل ۹ خریدنی فصل ۱۰ - حد و پیوستگی رایگان محصولات فصل ۱۰ خریدنی فصل ۱۱ - مشتق رایگان محصولات فصل ۱۱ خریدنی فصل ۱۲ - کاربرد مشتق رایگان محصولات فصل ۱۲ خریدنی فصل ۱۳ - لگاریتم و نمایی رایگان محصولات فصل ۱۳ خریدنی فصل ۱۴ - هندسه تحلیلی رایگان محصولات فصل ۱۴ خریدنی فصل ۱۵ - هندسه دوازدهم رایگان محصولات فصل ۱۵ خریدنی فصل ۱۶ - شمارش رایگان محصولات فصل ۱۶ خریدنی فصل ۱۷ - احتمال رایگان محصولات فصل ۱۷ خریدنی فصل ۱۸ - هندسه یازدهم رایگان محصولات فصل ۱۸ خریدنی

❤️سلام دوست خوبم اگه میخوای بصورت رایگان کیف پولتو شارژ کنی و محصولات پولی رو به صورت رایگان دریافت کنی همین الان وقتشه!

لابد میگی چجوری؟!👇

نوع فعالیت
تعداد سکه دریافتی
✅ ثبت نام در سایت
20سکه
✅ بازدید روزانه سایت
2سکه
✅ مشاهده آموزش های رایگان و محصولات
1سکه
✅ نوشتن کامنت
1سکه
✅ نوشتن کامنت برای محصولی که خریدی
3سکه
✅ خرید محصول هر10هزارتومان
2سکه
✅ عضویت دوستت با لینک تو
20سکه
✅ سالگرد عضویتت در سایت
10سکه

راستی اگه دوستت با لینک تو طی یک هفته از سایت خرید کنه، 5% از مجموع مبلغ خریدش کیف پولت شارژ میشه

دریافت لینک اختصاصی من

تبدیل سکه به پول (هر 20سکه 10هزارتومان)

فهرست آموزش ها
چی میخوای یاد بگیری ؟

واکنش شما به این آموزش؟
عشق کردم
80
خوشم اومد
18
خوشم نیومد
2
0 0 رای ها
امتیاز
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبدخرید